رویدادها

حضور برند ساتر در نمایشگاه HSE تهران؛ سال ۱۴۰۰

برند کفش ساتر در تاریخ 18 بهمن ماه تا 21 بهمن ماه سال 1400 در نمایشگاه بین المللی تجهیزات فناوری‌های نوین، بهداشت، ایمنی، آتش‌نشانی، مدیریت بحران، امداد و نجات تهران در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران شرکت نمود.
زمان برگزاری هفتمین نمایشگاه بین المللی بهداشت،ایمنی،محیط زیست،آتش نشانی ، امداد و نجات و مدیریت بحران ؛تهران – در محل نمایشگاه بین‌المللی تهران – در تاریخ 19 تا 22 مهر ماه 1401 میباشد .

درباره نمایشگاه بین المللی تجهیزات فناوری‌های نوین، بهداشت، ایمنی، آتش‌نشانی، مدیریت بحران، امداد و نجات

رسالت این نمایشگاه ارتقاء سطح علمی، ارائه فن آوری های پیشرفته و تخصصی و معرفی تجهیزات شرکت های توانمند حوزه HSE، ترویج و توسعه تحقیقات و فعالیت های پژوهشی، تغییر نگرش های جدید در زمینه های ایمنی، بهداشت کار و محیط زیست در تمامی صنایع و ارائه چشماندازی نوین در عرصه سلامت و بهداشت جامعه می باشد تا با حضور، تعامل و هم فکری بین صاحبان صنایع، محققان و صاحب نظران، گامی موثر در راستای ارتقاء استانداردهای مدیریت ایمنی، سلامت و محیط زیست برداشته شود. در این مهم کلیه سازمان ها، شرکت ها، صنایع تولیدی و خدماتی ذینفع خواهند بود به همین منظور از شرکتها و سازمانهای مرتبط جهت حضور دعوت بعمل می آید.

ویژگی های این نمایشگاه

برخورداری از حمایت حوزه کارفرمایی(وزارت نفت و شرکت های تابعه، وزارت صنعت و معدن تجارت، سازمان حفاظت از محیط زیست و سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی و …)
برنامه ریزی برای حضور و بازدید کارفرمایان و کارشناسان فعال در حوزه HSE
همزمانی برگزاری نمایشگاه با صنعت که با توجه به استقرار مناسب سالن ها در کنار یکدیگر بازدید را تا حد زیادی بالا خواهد برد.
هزینه های مناسب حضور در نمایشگاه
حضور گسترده و موثر مراکز دانشگاهی و آموزشی در نمایشگاه و برگزاری کارگاه ها و سمینارهای آموزشی در حاشیه نمایشگاه
گستردگی گروههای کالایی مرتبط با موضوع ایمنی، بهداشت، محیط زیست، آتش نشانی و امداد و نجات و در نتیجه حضور موثر شرکت ها، نهادها و سازمان های مختلف در این نمایشگاه

گالری تصاویر نمایشگاه HSE تجهیزات فناوری‌های نوین، بهداشت، ایمنی، آتش‌نشانی، مدیریت بحران، امداد و نجات

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *