درباره‌ی

برند ساتر

شعار کفش ساتر

شرکت ساتر تجارت چرمین گیتی

با استعانت از پروردگار متعال و به پشتوانه 20 سال تجربه کاری موسس شرکت در صنعت کفش، و به یاری جمعی از متخصصین این حوزه، شرکت ساتر تجارت چرمین گیتی فعالیت خود را از سال 1397 با نام تجاری ساتر آغاز نمود. شرکت ساتر با هدف طراحی و تولید انواع پایپوش‌های ایمنی، مهندسی، پرسنلی و اداری در کلاس بین المللی و با مجهز نمودن خطوط تولید خود به ماشین‌آلات روز صنعت کفش و استفاده از مواد اولیه مرغوب و با انتخاب منابع انسانی مجرب، قدم به عرصه‌ی تولید نهاد و در همان ابتدای راه افتخار همکاری و تامین نیاز سازمان‌ها و کارخانجات معتبر دولتی و خصوصی داخلی و صادرات به کشور‌های ارمنستان، آذبایجان و امارات را در کارنامه خود قرار داده است.
این شرکت علاوه بر اخذ مجوزهای اولیه فعالیت، از قبیل پروانه بهره‌برداری و پروانه کسب، مفتخرا موفق به کسب نشان استاندارد ملی ایران و تاییدیه مرکز تحقیقات وزارت کار برای انواع کفش‌های ایمنی، عایق برق و برق فشار قوی گردیده است. با توجه به اهمیت نوآوری‌ها در راستای اعتلای صنعت کفش و رضایت مصرف‌کنندگان محترم، با ایجاد واحد تحقیق و توسعه فعال و کارآمد، موفق به تولید کفش‌ ایمنی مهندسی بافتی برای اولین بار در خاورمیانه گردیده است، تا افتخاری دیگر برای ایران و شهر اولین‌ها، تبریز رقم بزند.
با عنایت به اهمیت شرایط جغرافیایی و محیطی و تاثیرگذاری آن در انتخاب کفش مناسب، کارشناسان واحد فنی و فروش این شرکت آماده پاسخگویی به سوالات و ارائه هر گونه مشاوره‌ی تخصصی در راستای انتخابی بهتر و نهایتا جلب رضایت قلبی مصرف‌کنندگان محترم می‌باشند. ارائه ضمانت نامه کتبی در بازه‌های زمانی 6 الی 12 ماهه نسبت به نوع محصول نشانگر حسن‌نیت و اطمینان این شرکت به کیفیت محصولات خود می‌باشد.
امید است شایسته اعتماد و انتخاب شما باشیم.

اخذ نشان ملی استاندارد

شرکت ساتر تجارت چرمین گینی، با برند ساتر در دی ماه سال 1400 موفق شد نشان ملی استاندارد را در تولید کفش‌های ایمنی اخذ نماید.

استاندارد شرکت ساتر تجارت چرمین گیتی
مجوز‌ها و تادییه‌ها

از صفحه‌ی تماس با ما تماس بگیرید.